
Комбіновані рушникосушарки: переваги та особливості
Рушникосушарки - це не тільки зручний пристрій для сушіння рушників, але і відмінне джерело тепла у ванній кімнаті. В даний час на ринку сантехніки представлено безліч моделей рушникосушарок, у тому числі і комбінованих, які поєднують у собі переваги як водяних, так і електричних.
Однією з головних переваг комбінованих рушникосушарок є можливість економного цілорічного опалення. У зимовий час тепло надходить із мережі центрального опалення, а влітку – обігрів здійснюється за рахунок електрики.
Однак установка комбінованої рушникосушарки вимагає більш ретельного підходу і певних умов. Зокрема, для встановлення такого пристрою необхідно підводити гарячу воду та електрику, а також встановлювати її у місці, віддаленому від джерел води (кранів, душу). У цьому відстань визначається державними нормативами.
Важливо відзначити, що установку комбінованої рушникосушарки краще довірити досвідченим сантехнікам, щоб уникнути можливих проблем з затопленням і проведення ремонтних робіт, а також тимчасового відключення водопостачання.
Крім того, при підключенні комбінованої рушникосушарки можна вибрати відкрите або приховане підключення електромережі. При відкритому підключенні розетка знаходиться поблизу, зовні, а при прихованому - електричний провід повністю прихований, а розетка знаходиться всередині стіни.
Однак незважаючи на деякі складності при встановленні, комбіновані рушникосушарки є найбільш універсальними. Вони поєднують головні переваги як водяних, так і електричних моделей: дешевий обігрів взимку та можливість використання після опалювального сезону.